Search form

Матеј 17:10

(Зачало 71)

10Аучениците Негови Го прашаа, говорејќи: – Зошто, пак, книжници те велат дека најнапред треба да дојде Илија?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index