Search form

Матеј 17:11

11Исус им одговори и рече: – Илија ќе дојде порано и ќе уреди сѐ;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index