Search form

Матеј 17:14

(Зачало 72)

14Кога дојдоа при народот, пристапи кон Него еден човек, кој падна на колена

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index