Search form

Матеј 17:18

18И му нареди Исус на бесот и тој излезе од момчето; и тоа оздраве во тој час.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index