Search form

Матеј 17:2

2и се преобрази пред нив; и лицето Негово светна како сонце, а алиштата Му станаа бели како светлина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index