Search form

Матеј 17:22

22А кога беа во Галилеја, Исус им рече: – Синот Човечки ќе биде предаден во раце човечки,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index