Search form

Матеј 17:23

23и ќе Го убијат, и на третиот ден ќе воскресне.

Крај на неделата

А тие многу се нажалија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index