Search form

Матеј 17:26

26Петар му одговори: – Од туѓите. Исус му рече: – Значи, синовите не плаќаат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index