Search form

Матеј 17:7

7Но Исус, штом се приближи, се допре до нив и им рече: – Станете и не плашете се!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index