Search form

Матеј 18:1

ГЛАВА 18

(Зачало 74)

1Во тој час се приближија учениците до Исуса и рекоа: – Кој е поголем во царството небесно?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index