Search form

Матеј 18:11

11Оти Синот Човечки дојде да го побара и спаси загубеното.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index