Search form

Матеј 18:15

15Ако згреши против тебе братот твој, оди и искарај го насамо; ако те послуша, си го придобил брата си;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index