Search form

Матеј 18:20

20зашто, каде што се двајца или тројца собрани во Мое име, таму сум и Јас, посреде нив.

Крај на понелникот на Св. Дух

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index