Search form

Матеј 18:22

22Исус му одговори: – Не ти велам до седум, туку до седумдесетпати по седум.

(Зачало 77)

Изостави во вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index