Search form

Матеј 18:23

23Затоа царството небесно прилега на цар, кој побара да ги расчисти сметките со своите слуги.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index