Search form

Матеј 18:30

30Но, тој не сакаше, а отиде и го фрли во затвор, дури не му го исплати долгот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index