Search form

Матеј 18:33

33не требаше ли и ти да се смилиш над својот другар, како што се смилив и јас над тебе?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index