Search form

Матеј 18:34

34И се разгневи господарот негов, па го предаде на мачители, додека не му го исплати целиот свој долг.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index