Search form

Матеј 18:4

4значи, кој ќе се смири како ова дете, тој е поголем во царството небесно;

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index