Search form

Матеј 19:11

11Но, Он рече: – Не сите го примаат овој збор, а само оние на кои им е дадено;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index