Search form

Матеј 19:13

13Тогаш доведоа при Него деца, за да ги положи рацете над нив и да се помоли, а учениците им бранеа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index