Search form

Матеј 19:16

(Зачало 79)

16И ете, еден млад човек, кога пристапи до Него, Му рече: – Благ Учителе, какво добро треба да направам, за да имам живот вечен?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index