Search form

Матеј 19:2

2По Него одеше многу народ, и Он ги исцели таму.

Изостави во вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index