Search form

Матеј 19:20

20Младиот човек Му рече: – Сето тоа сум го запазил од младоста моја; што уште ми е потребно?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index