Search form

Матеј 19:22

22Штом ги чу младиот човек тие зборови, си отиде нажален, оти имаше голем имот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index