Search form

Матеј 19:23

23А Исус им рече на учениците свои: – Вистина, ви велам, богат мачно ќе влезе во царството небесно;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index