Search form

Матеј 19:25

25Кога го чуја тоа учениците, многу се зачудија и рекоа: – Тогаш, кој може да се спаси?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index