Search form

Матеј 19:30

30И мнозина први ќе бидат последни, а последните – први.

Крај на неделата на сите светии

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index