Search form

Матеј 19:6

6Па така, тие веќе не се двајца, а едно тело. А Бог што составил, човек да не разделува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index