Search form

Матеј 2:10

10А кога ја видоа ѕвездата, тие се зарадуваа со многу голема радост.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index