Search form

Матеј 2:12

12И кога примија во сон вест, да не се враќаат кај Ирода, си заминаа по друг пат, за својата земја.

Крај на литургијата и на шестиот час

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index