Search form

Матеј 2:14

14И тој стана, Го зеде Младенецот и мајка Му ноќно време, па отиде во Египет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index