Search form

Матеј 2:19

19А по смртта на Ирода, ете, ангел Господов му се јави насон на Јосифа, во Египет,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index