Search form

Матеј 2:21

21Тој стана, Го зеде Младенецот и мајка Му, и дојдоа во земјата израилева.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index