Search form

Матеј 2:3

3Штом го чу тоа, царот Ирод се вознемири, и целиот Ерусалим со него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index