Search form

Матеј 2:4

4И кога ги собра сите првосвештеници и книжници народни, ги прашуваше: – Каде ќе се роди Христос?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index