Search form

Матеј 2:5

5А тие му рекоа: – Во Витлеем Јудејски; зашто така е напишано преку пророкот:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index