Search form

Матеј 2:7

7Тогаш Ирод тајно ги повика мудреците и дозна од нив за времето кога се појавила ѕвездата,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index