Search form

Матеј 20:10

10А кога дојдоа првите, помислија оти ќе примат повеќе, но и тие добија по пенез;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index