Search form

Матеј 20:13

13А тој одговори и рече: – Пријателе, не те онеправдувам: нели се погоди со мене за пенез?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index