Search form

Матеј 20:14

14Земи си го своето и оди си; и на овој, последниов, сакам да му дадам колку и тебе;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index