Search form

Матеј 20:15

15зар немам право да правам со своето што сакам? Или ти е окото завидливо, што сум добар?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index