Search form

Матеј 20:16

16Така ќе бидат последните први, а првите – последни; зашто мнозина се повикани, а малцина избрани.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index