Search form

Матеј 20:19

19и ќе Го предадат на незнабошците за да биде исмеан и биен, и распнат; и на третиот ден, ќе воскресне.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index