Search form

Матеј 20:2

2па, штом се погоди со работниците по пенез на ден, ги прати во лозјето свое.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index