Search form

Матеј 20:20

20Тогаш пристапи до Него мајката на Заведеевите синови, заедно со своите синови и, клањајќи се, Го молеше нешто.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index