Search form

Матеј 20:25

25Но Исус, кога ги повика, им рече: – Знаете дека кнезовите народни владеат над народите, и управниците господарат над нив;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index