Search form

Матеј 20:26

26меѓу вас, пак, нема да биде така; но, кој меѓу вас сака да биде поголем, нека ви биде слуга;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index