Search form

Матеј 20:29

(Зачало 82)

29И кога излегуваше од Ерихон, по Него врвеше многу народ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index