Search form

Матеј 20:3

3Потоа, кога излезе околу третиот час и виде други како стојат на пазариштето без работа,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index